+86-515-88853166

Категорія продукту

Зв'язатися з нами

Додайте: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, провінція Цзянсу, Китай

ПК: 224043

Тел .: 0086-515-88853166

Факс: 0086-515-88853166

Пошта: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Двічі на стороні гарячі померти різальної машини, різання прес, опалення та герметизації різальної машини

Двічі на стороні гарячі померти різальної машини, різання прес, опалення та герметизації різальної машини

1. використання і характеристики в першу чергу підходить для різання й ущільнення піни/Неткане, він широко використовується в автомобільній внутрішніх промислових. 2. PLC система управління, зручні в експлуатації. 3. зниження трудомісткості. Потрібно тільки двоє людей працювати. 4. малий Мотор, невеликий масляний насос. Зберегти електричних і масла. Обладнаний...

  Product Details

Застосування та характеристики

1. в основному підходить для різання і скріплення піни/Неткане, він широко використовується в автомобільній внутрішніх промислових.
2. PLC система управління, зручні в експлуатації.
3. зниження трудомісткості. Потрібно тільки двоє людей працювати.
4. малий Мотор, невеликий масляний насос. Зберегти електричних і масла. Оснащений мастильні система для зменшення зносу і продовжити термін служби.
5. нижню границю інсульту контролюється сповільненої зйомки ланцюга з високою точністю, так що він може зробити високу якість продукції.
6. різній висоті продукти можуть бути виготовлені в той же час.
7. продукти спеціальних технічних можуть бути налаштовані.

(150T)PLC控制双边自动送料精密四柱液压平面下料机.jpg

2016229203648791.jpg

Серед цих відомих двосторонній гарячі die різальної машини різання прес, опалення та герметизації різання машина виробників, Shuoying точне обладнання-це конкурентних двосторонній гарячі die різальної машини, різання прес, опалення та герметизації різальної машини Золотий постачальник в Китаї. Ви можете отримати CE сертифікованої продукції від нас.
Hot Tags: двосторонній гарячі die різальної машини, різання прес, опалення та герметизації різання машина виробників, Китай постачальник, Золотий постачальника, сертифікований CE
Супутні товари